niedziela, 13 listopada 2011

Czerwone szaleństwo

Ostatnio powstały dwa sweterki, ten jest mój . Rękawy zrobione są szydełkiem 3 prosty wzór , reszta to szydełko 4,5, całość z peonii podwójnej , poszło 5 motki nici po 100 gr . Fajnie się układa jest ciepły, przetestowałam go.
Ten jest dla forumowej koleżanki Uli, która w zamian za korton nici chciała dwa sweterki . Nie ukrywam że ten powstał pierwszy, poszło 6 motki nici  po 100 gr jakaś mieszanka z wełną, mam alergię i to mi pozwala poznać nici wełniane,ten jest nieco większy. Mierzyłam go na odpowiedniej wielkości sąsiadkę , pasuje, mojej mamie się też spodobał, to pewnie powstanie jeszcze jeden. Robię dla Uli jeszcze jeden , ten już dla niej, będzie to niespodzianka. Ostatnio jak coś robię szydełkiem czy drutami dla kogoś i stwierdzam-podoba mi się- to od razu robię sobie.


4 komentarze:

  1. Toż to prawdziwe cacuszko!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Violu! pokazałam Mamie sweter- jest zachwycona!! pojechała teraz do pracy ale wyślę go Jej na gwiazdkę. Czekam na to jak będzie mój się prezentował ale nie mam wątpliwości że będzie się mi podobała, bo wszystkie Twoje prace są śliczne! Twój sweterek bardzo elegancki!

    OdpowiedzUsuń